Kontakt

Kontor och kontaktpersoner

Göteborg (fakturor)
Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB
Vasagatan 43 A
411 37 Göteborg
Telefon: +46 (0)31-940250
E-post: info@swedishopen.org

Båstad (leveranser)

Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB
Kyrkogatan 6B
269 33 Båstad
Telefon: +46 (0)31-940250
Telefon: (under tävlingen): +46 (0)72-5836000
E-post: info@swedishopen.org
 

Vid biljettfrågor vänligen kontakta Tickster:

Tel. +46 (0)771 47 70 70
Mail. support@tickster.com

Turneringsledning

Christer Hult, Tournament Director
chult@lagardere-se.com

Henrik Stenmo, Sales & Key Account Manager
hstenmo@lagardere-se.com

Lotta Olmarker, Project Manager
lolmarker@lagardere-se.com

Karolina Söör, Volunteers
ksoor@lagardere-se.com

Sara Bergh, Key Account Manger & Project Manager
sbergh@lagardere-se.com

Mikael Falk, Project Manager
mfalk@lagardere-se.com

Viktor Hägerström, Project Manager
vhagerstrom@lagardere-se.com

Matilda Ljungberg, Tickets & Project Manager
mljungberg@lagardere-se.com

Marcus Dunér, Press Official
mduner@lagardere-se.com

Simon Aspelin, Sales & Hospitality
saspelin@lagardere-se.com

Karolina Brunström, AD
kbrunstrom@lagardere-se.com

För att ansöka om Pressackreditering, vänligen klicka här