Kontakt

Kontor och kontaktpersoner

Göteborg (fakturor)
Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB
Vasagatan 43 A
411 37 Göteborg
Telefon: +46 (0)31-940250
E-post: info@swedishopen.org

Båstad (leveranser)

Lagardère Sports Tennis & Golf Sweden AB
Kyrkogatan 6B
269 33 Båstad

Telefon: (under tävlingen): +46 (0)734- 33 68 10
E-post: info@swedishopen.org


Vid biljettfrågor vänligen kontakta Tickster:

Tel. +46 (0)771 47 70 70
Mail. support@tickster.com

Turneringsledning

Christer Hult, Tournament Director
chult@lagardere-se.com

Henrik Stenmo, Sales & Sponsor Relations
hstenmo@lagardere-se.com

0734-33 68 17

Lotta Olmarker, Project Manager
lolmarker@lagardere-se.com

0734-33 68 03

Karolina Söör, Volunteers
ksoor@lagardere-se.com

0734-33 68 20

Sara Bergh, Sponsor Relations
sbergh@lagardere-se.com

0734-33 68 05 

Mikael Falk, Project Manager

mfalk@lagardere-se.com

0734- 33 68 07

Viktor Hägerström, Project Manager
vhagerstrom@lagardere-se.com

0734- 33 68 13

Cissi Widén, Tickets
cwiden@lagardere-se.com

0734-336815

Marcus Dunér, Sales & Press
mduner@lagardere-se.com

0734- 33 68 06

Simon Aspelin, Sales & Hospitality
saspelin@lagardere-se.com

0734- 20 56 71

Karolina Brunström, AD
kbrunstrom@lagardere-se.com

0734 - 33 68 09


För att ansöka om Pressackreditering, vänligen klicka här